הקצעת שורשים

במרפאה של ד”ר דורון רוזיצקי, פריודונט מומחה, מעניקים מגוון שירותים מתקדמים התורמים לבריאות החניכיים. מדובר בטיפולים רבים שונים החל מבניית עצם בחניכיים ועד ניתוחי חניכיים מורכבים. בין היתר במרפאה מתמחים בהקצעות שורשים עם טיפול זעיר פולשני מתקדם ובטוח, ומציעים עבור טיפולי הקצעת שורשים מחיר הוגן במיוחד.

הצורך בהקצעת שורשים

הצורך בהליך הקצעת שורשים, המכונה גם גרידת חניכיים, ניקוי עמוק או הקצאת חניכיים, עולה במקרים בהם נוצרים כיסים מסביב לשיניים עקב הצטברות בקו החניכיים ותחתיו של אבנית ורובדים בקטריאליים. גורמים זרים אלו יכולים לגרום לדימום ולדלקות בחניכיים. כמו כן, במידה וגורמים אלו חודרים גם מתחת לקו החניכיים לסביבת שורשי השיניים, הם גורמים להחלשת הרקמות של החניכיים ואף לאובדן שיניים.

מאפייני הטיפול

חשוב להבין שיש הבדל מהותי בין טיפולי אבנית של שיננית לבין טיפולי הקצעת שיניים שאנו מספקים. טיפול בהקצעת שיניים מבוצע על ידינו בהרדמה מקומית באמצעים מתקדמים זעיר פולשניים, המנקים לא רק את פני השטח אלא חודרים אל שורשי השן ומנקים את הכיסים הנגועים באבנית וחיידקים.. הניקוי כולל פעולות של מרוק, גרוד והחלקה של הדופנים הקשים והרכים של הכיסים. טיפול זה מונע את החמרת הבעיה ומסייע בריפוי דלקת החניכיים. במידת הצורך משולבים עוד טיפולים בחניכיים המסייעים בריפוי הדלקת המונעים את התפשטותה. כמו כן, במקרים חמורים יש לעיתים צורך בטיפולים כירורגים נוספים כדוגמת ניתוחי חניכיים והשתלת חניכיים.

מחיר הטיפולים

מחיר הקצעת שורשים נקבע בהתאם לחומרת הבעיה, מורכבותה ומספר הטיפולים הנדרשים עבורה. כך למשל, העלות משתנה בהתאם למספר הטיפולים הנדרשים, בין אם אחד או יותר. כמו כן העלות נקבעת בהתאם למספר השיניים שיש לטפל בהן ומיקומן. המחיר גם משתנה במידה ועולה צורך בטיפולים כירורגים אחרים לפתרון הבעיה, כאשר לכל טיפול מחיר משלו המשתנה גם לפי מידת מורכבותו. כך למשל, עלות הטיפול משתנה בין אם מדובר בניתוח חניכיים, ניתוח חניכיים רגנרטיבי המשלב השתלת עצם בחניכיים, או ניתוח השתלת חניכיים בו מושתלות רקמות חיבור המסייעות בעצירת הבעיה.

להקצעת שורשים

לקביעת תור עבור הקצעת שורשים במחיר הוגן, ולקבלת פרטים נוספים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם מרפאתו של ד”ר דורון רוזיצקי שבשדרות מוריה בחיפה, בטלפונים 04-8248181 ו- 053-3039228. צרו קשר עוד היום