הרמת סינוס

נדרשים לעבור הרמת סינוס בחיפה? כדאי שתגיעו למרפאתו של ד”ר דורון רוזיצקי, מומחה חניכיים מנוסה המבצע טיפולי הרמת סינוס והשתלת עצם, ונותן עדיפות לטיפולים זעיר פולשניים של הרמות סינוס סגורות במידת האפשר.

הצורך בהרמת סינוסים והשתלת עצם

בימינו נעשה שימוש רב ברפואת שיניים בשתלים דנטלים, תותבות וכתרים, כאשר ביצוע פרוצדורות אלו דורש כבסיס כמות מספקת של עצם בלסת המטופל. לכן, במקרים שבהם קיימת ספיגה מוגברת של עצם הלסת, קליטת השתל לא תצלח ויש צורך לחזק את המבנה של השן. החיזוק נוצר על ידי השתלת עצם בהליך של הרמת סינוסים.

מהם סינוסים

סינוסים הינם חללים מלאים באוויר, הממוקמים משני צדדיו של האף בעצמות הלחיים, מעל לעצם של הלסת העליונה ומעל לשורשים של השיניים. הם מיועדים להפיק תהודת קול ולהקטין את המשקל של הגולגולת. הצורך בהרמתם מופיע במקרים בהם יש חוסר בעצם בלסת העליונה האחורית, הנדרשת להשתלות דנטאליות.

הרמת סינוס והשתלת עצם

בהליך כירורגי של הרמת סינוס חודרים לחלל המקסילרי שלו וממלאים את חלקו התחתון בעצם חדשה. עצם זו מעבה את העצמות הטבעיות של הגוף ומסייעת להן לבנות את עצמן מסביב לשתלי השיניים וכך להתחזק ולהתקבע. הליך הרמת הסינוס מבוצע בשתי דרכים: כהרמה פתוחה הדורשת יצירת פתח צידי להחדרת חלפי העצם, וכן כהרמה סגורה עם החדרת תחליף עצם מחלל הפה ועם התערבות פולשנית מזערית.

הרמת סינוס בטיפול זעיר פולשני

במרפאתו של ד”ר רוזיצקי שמים דגש על טיפולים מתקדמים זעיר פולשניים, בין היתר עבור הרמות סינוס. גישת טיפול זו מפחיתה את פולשנות ההליך למינימום, מקטינה את מידת הסיכון שלו, מפחיתה את הקושי הנפשי והפיזי של המטופל, ומקצרת את זמן ההחלמה. טיפולים אלו מסופקים במידה והם אפשריים וכן בכל מקרה בו תוצאותיהם זהות לאלו המתקבלות מטיפול פולשני.

להרמת סינוס והשתלת עצם

לקביעת תור עבור הרמת סינוס והשתלת עצם, ולקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם מרפאתו של ד”ר דורון רוזיצקי שבשדרות מוריה בחיפה, בטלפונים 04-8248181 ו- 053-3039228. צרו קשר עוד היום