השתלת עצם בחניכיים

במרפאתו של ד”ר דורון רוזיצקי, מומחה לחניכיים, מבצעים ניתוח חניכיים השתלת עצם עם פרוצדורות מתקדמות וחדישות. ההשתלות מכוונות במידת האפשר לטיפולים זעיר פולשניים כמו הרמת סינוס סגורה. כמו כן, הטיפולים מוענקים עם מעטפת שירות מקצועית, יחס אישי ואדיב לכל מטופל וליווי שלו לכל אורך ההליך עד להחלמה מלאה, ועם השתלת עצם בחניכים במחיר משתלם.

הצורך בהשתלת עצם בשיניים

השתלת עצם בשיניים נדרשת לא אחת לאחר עקירת שן פגומה מיסודה, וטרם ביצוע הליך של החדרת שתל דנטאלי. לעיתים העצם אשר מתחת לשן העקורה הופכת לדקה יותר עקב תהליכי ספיגה, וכך מקשה את הצלחת הליך השתלה. למען מטרה זו מבוצע הליך של השתלת עצם בחניכיים, עם החדרה של חומרים גרגרים לחניכיים בעלי מאפיינים דמויי עצם. חומרים אלו מונעים המשך ספיגת עצם ומעודדים בניית עצם טבעית באזור העקירה, כלומר עצם מלאה ואיכותית השומרת גם על חזותה האסטטית של הלסת.

סוגי חומרים להשתלת עצם

השתלת עצם מורכבת כאמור מחומרים שונים בעלי מאפיינים דמויי עצם טבעית, שהבחירה ביניהם נתונה לשיקול דעתו של הרופא:

  • עצם ממקור עצמי- עצם שמקורה באדם עצמו, הניטלת באמצעות הליך ניתוחי מזערי. עצם זו נחשבת לבעלת סיכויי קליטה מרביים בהיותה מוכרת ומזוהה על ידי הגוף כשלו.
  • עצם ממקור אדם- עצמות שמקורן בעצמות של בני אדם אחרים שסופקו מתרומות עצם או מאנשים שתרמו את גופם למדע.
  • עצם ממקור חי- עצם שמקורה בבעלי חיים כדוגמת בקר, אשר עברה הליכי עיבוד המאפשרים את הצלחת קליטתה על ידי גוף האדם.
  • עצם ממקור סינטטי- עצם סינטטית המורכבת מסידן וחומרים נוספים המסייעים בקליטתה על ידי הגוף.

קהל יעד להשתלות עצם

השתלות עצם מיועדת לכל מי שסובל מחוסר בעצם לסת עקב עקירה או בעיות חניכיים נקודתיות שמקורן במחלות חניכיים. אישור ביצוע ההליך הינו באחריות הרופא המטפל. יש לציין כי במקרים של אוסטיאופורוזיס ונטילת תרופות מסוימות יש צורך בביצוע בדיקות מיוחדות עבור ביצוע ההליך. צרו קשר עוד היום