כמה עולה עקירה כירורגית?

נדרשים לעקירה כירורגית? רוצים לדעת כמה עולה עקירה כירורגית? לשאלה זו אין תשובה אחת והיא משתנה בהתאם למומחיות הרופא, המחירון של מרפאתו ומאפייני הטיפול. במרפאתו של ד”ר דורון רוזיצקי פריודונט מומחה, תזכו לעקירות כירורגיות מקצועיות ומתקדמות עבור מחירים הוגנים ומשתלמים.

אודות עקירה כירורגית

עקירה כירורגית נדרשת במקרים בהם השן פגומה ואין אפשרות להצילה, וכן במקרים של שיניים כלואות או בגין צרכים אורתודונטים או אסטטיים. כמו כן, הצורך בעקירה כירורגית יכול לעלות אם מיקומה של השן פחות נגיש או רגיש, וכן במקרים בהם לא ניתן להוציא את השן בשלמותה. העקירות עצמן מבוצעות עם הרדמה מקומית. במטרה להפחית סיכוי לזיהומים ושטפי דם, לרוב העקירה מסתיימת בתפירתם של החניכיים.

מחיר עקירה כירורגית

יש לדעת שעקירה כירורגית שונה במאפייניה ובמחירה מעקירה רגילה, מעצם היותה הליך הרבה יותר מורכב. כאן נדרשת פרוצדורה ניתוחית יותר ממושכת הכוללת לעיתים חשיפה של השן והוצאתה בחלקים, בעזרת מכשור ייחודי ומתקדם. בנוסף לכך, מחיר עקירה כירורגית אינו אחיד והוא משתנה בהתאם למאפייני מורכבות הטיפול ואורכו. כך למשל, יש הבדל בעלות עקירה של שן טוחנת או שן בינה. כמו כן, עקירת שן בינה כלואה לרוב יותר יקרה מעקירה רגילה של שן בינה בגין המיקום והזווית הרגישה והמורכבת של השן, והצורך להוציאה בזהירות בכדי לא לפגוע בשיניים סמוכות או במבנים. דוגמא נוספת הינו מקרה של עקירת שאריות שורשים בתוך החניכיים שהגישה אליהם מורכבות ודורשת טכניקות וציוד מיוחד המייקר את ההליך.

מחירי מרפאות מומחים

טיפולי עקירות כירורגיות חשוב לבצע במרפאות של רופאי חניכיים מומחים, כאשר בדרך כלל עלות הטיפול של רופאים אלו יקרה יותר ממחיריו של רופא שיניים רגיל. יחד עם זאת, מחירי רופאים מומחים אינם אחידים ומשתנים בהתאם למחירון של המרפאה. לכן כדאי לערוך השוואת מחירים בין מרפאות מומחים ולבחור במקום המציע שירות מקצועי ומתקדם במחיר משתלם.

טיפולי עקירה כירורגית

לקביעת תור עבור עקירת שיניים כירורגית במחיר הוגן, ולקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם מרפאתו של ד”ר דורון רוזיצקי שבשדרות מוריה בחיפה, בטלפונים 04-8248181 ו- 053-3039228. צרו קשר עוד היום