רופא חניכיים מומלץ

נדרשים לטיפול רפואי של פריודונט? רוצים ובצדק למצוא רופא חניכיים מומלץ? כדאי שתכירו את מרפאתו של ד”ר דורון רוזיצקי, מומחה מוסמך ומנוסה בחניכיים והשתלות אשר שירותיו מבוקשים ומומלצים בקרב תושבי חיפה וסביבתה.

קריטריונים לפריודונט מומלץ

המלצה על פריודונט כדוגמת ד”ר דורון רוזיצקי מבוססת על שורה ארוכה של קריטריונים. העיקריים שבהם הינם:

  • מומחה בחניכיים- יש לדעת כי לא כל רופא שיניים המספק טיפולי חניכיים הינו מומחה בתחום. מומחה בחניכיים הינו רופא שיניים שעבר הכשרה מתאימה במוסד רפואי ואשר קיבל הכרה בהתמחותו מטעם משרד הבריאות.
  • ניסיון בתחום- לצד הכשרה כמומחה ברופאת חניכיים, רופא מומלץ הינו בעל ניסיון רב בתחום שמאחוריו שורה ארוכה של טיפולים מסוגים שונים וברמות שונות של מורכבות. מדובר בטיפולים כדוגמת הקצעות שורשים לניקוי שורשי השן, ניתוחי חניכיים, הרמות סינוס ושתלים, עקירות כירורגיות, ניתוחי רקמה רכה ועוד.
  • המלצות- כמו בכל תחום אחר, גם ברפואת חניכיים כדאי לפנות לרופא הזוכה להמלצות חמות מהמטופלים שלו כיום ובעבר. כאשר אתם מקבלים המלצות שימו דגש על איכות הטיפול, טיב השירות, תוצאות מוצלחות והליכי החלמה מהירים.
  • אבחון מוקדם- למומחה חניכיים יש את הידע והיכולות לאבחון וטיפול מוקדם של בעיות שונות, ובכך לשמור על בריאות הפה והשיניים ולמנוע בהמשך בעיות הרבה יותר חמורות ומורכבות.
  • גישות מתקדמות- מומחה חניכיים מומלץ הינו רופא הדואג כל הזמן להתעדכן אודות טיפולים, גישות, הליכים וחומרים חדישים ומתקדמים. הגישה ניכרת במרפאה מתקדמת ומצוידת במיטב המכשור והחומרים העכשוויים. זוהי מרפאה השמה דגש על טיפולים זעיר פולשניים המקטינים את מידת המעורבות בחניכיים ובשיניים, מעלים את מידת הצלחת ההליך ומקצרים הליכי התאוששות.
  • מרפאת מומחים- לא אחת רופא חניכיים מומחה משתף פעולה במרפאתו עם רופאים מומחים נוספים. כך למשל, ד”ר דורון רוזיצקי משתף פעולה עם מומחית ליישור שיניים ולסתות ורופאה המתמחה ברפואת שיניים לילדים ונוער.
 
 שירותי מומחה לחניכיים והשתלות
לקביעת תור אצל רופא חניכיים מומלץ ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם מרפאתו של ד”ר דורון רוזיצקי שבשדרות מוריה בחיפה, בטלפונים 04-8248181 ו- 053-3039228 צרו קשר עוד היום